Satış Destek Teknik Servis
×

Teklif Alın
  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • İndirilebilir

Özel olarak seçilmiş ultra yumuşak malzeme ve benzersiz tasarımı sayesinde yenidoğan ve çocuklarda nazal yüksek akım oksijen tedavisi, Nazal CPAP ve Nazal SIMV ventilasyonu yapılabilmektedir. Bonelerin sabitlenmesi, septum ve yanak yaralanmaları, basınç kaçakları vb. sorunlar tek bir sistemle klinisyen tarafından çözebilmektedir. HFN serisi nazal kanüller non-invaziv solunum bakımının yeni bir dönemini temsil eder. Yüksek akışlı oksijen ve nem iletimi, trakeal nemi ve sıcaklığı belirgin şekilde arttırarak mukosiliyer klirens için daha iyi bir drenaj sağlar.

Geleneksel maske tipi Oksijen terapisine kıyasla, geniş diyaframı ve ultra yumuşak dokusu ile GGM HFN serisi nazal kanül, hastalar rahat bir kullanım sunar.

HFNC ihtiyacı bulunan hastalar tedavi sırasında yemek yiyerek ve su içerek iletişim kurabilir. Bu, %100’e kadar Oksijen ile harmanlanmış, nemlendirilmiş, sürekli yüksek akışlı gazın rahat, etkili bir şekilde iletilmesini sağlar ve solunum yetmezliği hastaları için ideal bir çözümdür.İncele
İncele
İncele