Satış Destek Teknik Servis
×

Vincet Medical

Vincent Medical, Sınıf I, II ve III cihazları da dahil olmak üzere çok çeşitli tıbbi cihazlar üretmekte ve şu anda solunum ürünleri, görüntü kontrast medya güç enjektörü (“CMPI”) tek kullanımlık ürünleri ve OEM müşterilerimiz için OEM’de ortopedik ve rehabilitasyon ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır.

“Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik”

 

İş. Ayrıca, OBM İşimizde solunum ekipmanı ve tek kullanımlık ürünler ile ortopedik ve rehabilitasyon ürünlerinin kendi “Inspired Medical” markasını geliştirir, üretir ve satarız. “Yenilikçi, Kalite ve Güvenilirlik” temel değerlerimize bağlı kalarak, her iki sektörün başarısı, kalite güvence standartlarımız, derinlemesine sektör tecrübemiz ve uzmanlaşmış ve verimli üretim kapasitemizin temelini oluşturduğuna inanıyoruz.

 

Havalandırma veya oksijen tedavisi altında hastalara gazları iletmek ve nemlendirmek için tasarlanmış solunum cihazlarının üretiminde önemli deneyime sahibiz ve hastaların solunum bakımını iyileştirmek için ilgili solunum sistemi ve cihazlarını daha da geliştirmek ve pazarlamak için iyi konumdayız..