Satış Destek Teknik Servis
×

Güveni arttıran ve koruyucu ventilasyon için birden fazla seçenek sunan sezgisel yoğun bakım ventilatorudur.

Teklif Alın
  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • İndirilebilir

SUM EVO5, yüksek performanslı ventilasyon olanakları, kapsamlı izleme ve etkin tedavi fonksiyonları sunan güvenli ventilasyon stratejileri ile klininisyenleri ve yoğun bakım uzmanları için ideal bir seçimdir.

Solunum iş yükünü  en aza indirmek için geliştirilmiş bir ventilasyon yöntemidir. Toraksın elastik ve rezistif yüklerini en aza indiren solunum sayısı ve tidal volüm ile hastanın solutulması esasına dayanır. Ventilatör yetişkin bir hasta için set edilen kiloya uygun tidal volüm ve  solunum yaptırmak için başlar, yapılan destek miktarı da %70-300 arasında ayarlanabilir.Böylece hastanın kilosu girildikten sonra ventilatörün tidal hacim ve frekans için en uygun solunum şeklini ve hedef değerleri otomatik olarak hesaplandığı, daha sonra da bu hedeflere ulaşmak için inspirasyon basıncı ve solunum frekansını kullanıcı müdahalesi olmaksızın ayarladığı, gelişmiş mod Autovent  tercih edilebilmektedir.PV tool özelliği sayesinde cihaz basınç volum eğrisini kullanıcının belirlediği basınç ve  düşük akış değerleri ile  çizebilmektedir( cihaz en az 5 adet  eğri kayıt edebilmelidir.)Manevra sonunda cihaz normal ventilasyona devam etmekte ve iki farklı kursör ile akciğer açılma ve kapanma basınç seviyeleri belirlenebilmekte ayrıca kullanıcı bir kursör sayesinde bu eğri üzerinde ilerleyerek belirlenen noktaları ölçebilmekte ,ΔVDE-IN volümünü ve oluşan anlık kompliyans (Ortalama) ml/cmh2o cinsinden otomatik ölçen bu özelliğe PV-TOOL denir.

 

Gelişmiş Özelliklerimiz

1. Akıllı Kaçak Kompanzasyonu Ototriger senk.

2. Senkronize  Aerogen Nebulizator eklenebilme

3. Smart Weaning

4. Autovent,Nazal High Flow Therapy,AwPRV

5. HFV(Yüksek Frekanslı Ventilasyon)

6. PV-TOOL

7. Özofageal / Trakeal basınç monitörizasyonu

8. Gelişmiş Ekspirasyon  akış ölçüm tekniğiSU:MEVO 5 akut bakım solunum desteğinde yetişkin, çocuk ve yenidoğan hasta grupları için son derece gelişmiş bir üst düzey yoğun bakım  ventilatorüdür.

Klinik hekimleri düşünülerek tasarlanan SU:M EVO5 , iş akışını kolaylaştırmanın yanı sıra, aşağıdakiler gibi basit kullanımı kolay özelliklerle sofistike ventilasyon sağlamak için yaratılmıştır.

Algılama ve kontrol hızında benzeri görülmemiş düzeylerde olan gelişmiş bir mekanik bir ventilatördur. Koruyucu ventilasyon stratejilerini desteklemek için Smartweaning ve Autovent gibi oldukça benzersiz bir özellikler topluluğunu barındırmaktadır.Tek başına bu avantajlardan herhangi biri daha yakından incelemek için sebep olur. Peki asıl sorulacak soru bu kadar özelliğin hepsi birlikte aynı cihazda mı? Evet aynı cihazda sunmaktadır.

Akut ve subakut klinik ortamlarda yenidoğan ,pediatrik ve yetişkin hastalar için opsiyonel olarak Trakeal ve Özofageal Basınç Monitörizasyonunu sunmaktadır.Ek olarak talep edilmesi durumunda Volumetrik Kapnograf özelliği de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Yenidoğan ,Çocuk yoğun bakımlarda özellikle yüksek frekanslı ventilasyon özelliği ve konvansiyonel ventilasyonu aynı anda barındırması nedeniyle  RDS veya ARDS hasta grubunda tercih edilmektedir.İncele