Satış Destek Teknik Servis
×

Teklif Alın
  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • İndirilebilir

MEDİANA marka M50 model  hasta başı monitor cihazımız ile hastanelere direkt satınalma işlemini kolay ve makul bir şekilde firmamız sunmaktadır.M50 üst düzey hastabaşı monitör, dokunmatik ekrana sahiptir. 15 inch yüksek çözünürlüklü renkli ekranında, farklı ekran formları kullanıcı tarafından seçilebilmektedir.

Cihazda standart olarak EKG, ST segment ve PVC Analizi,RR Ölçümü,SpO2 Ölçümü,NIBP Ölçümü / Non-invaziv Kan Basıncı, TEMP Ölçümü, Opsiyonel ; EtCO2 Ölçümü(ETCO2,InCO2), Multigaz ölçümü,Anestezik gaz ölçüm modülünü ,BIS ,12 Lead EKG ve Printer opsiyonel olarak sunmaktadır.

İstenildiğinde dalga formları görüntüsü ekrandan da dondurulabilir.

Opsiyonel olarak sunulan parametreler modüler sistem olduğu için ekstra eklenebilecek parametreler kolayca cihazlar arasında değiştirilebilmektedir.

Ek olarak tüm bu parametreleri merkezi sistem özelliği sayesinde merkezi monitor sisteminden de takip ,izleme ve kayıt alınabilmektedir.

Algıladığı EKG Aritmi algılama çeşitleri

Asystole, V-FIB, VT, Ventricular Rhythm, Tachy, Brady, Run, Bigeminy, Trigeminy, Pause, Couplet, Frequent, R on T PVCs, Multiform PVCs12 Lead Kaydı: Ekran Modu

Kaydet Veri Depolama: USB belleği, SD kartı takılabilir  veya USB1, USB2, SD’yi seçilebilmektedir.EtCO2 sensörünü Hastaya bağlayarak kapnografi ölçümü EtCO2 Dalga Formunu görüntülenebilmektedir. ve EtCO2, InCO2 ölçümü Sidestream ve Mainstream yöntemle yapılabilmektedir.BIS sensörünü hastanın alnına bağlanarak ,BIS sensörünü ve modülünü aktif hale getirilir.

BIS ekranı ayarlanarak görüntülenir. ekran modu. BIS, EMG, Burst sayımı, SR, SEF, EEG dalga biçimini görüntülenmektedir.Olay incelemesi Olay meydana gelme süresi ve hasta bilgileri, olay oluşumundan 10 saniye önce ve sonra, tüm dalga formu ve sayısal değerlerin 100 adede kadar saklanması ve yönetimi Olay verileri görüntü kaydı yapılabilmektedir.

Olay incelemesi Saklama şekli : Yüksek öncelikli alarm (Yalnızca Fizyolojik) Asistoli, V-Fib, Nabız kaybı, Apne olarak seçilebilmektedir.

Ayrıca kan basıncındaki ani değişikliğin erken tespit edilebilmesini sağlayan  ölçüm teknolojisi ile NIBP ölçümlerinde ani kan basıncı değişimleri EKG ve nabız değerleri ile birlikte değerlendirilerek en doğru sonucu vermektedir.İncele