Satış Destek Teknik Servis
×

Teklif Alın
  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • İndirilebilir

MEDIANA marka M50 model üst düzey hastabaşı monitörü, 15 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip olup, farklı ekran formları kullanıcı tarafından seçilebilmektedir.

Cihazda standart olarak EKG, ST segment, PVC, RR, SpO2, NIBP / Non-İnvaziv Kan Basıncı, TEMP ölçümleri; opsiyonel olarak EtCO2 (EtCO2, InCO2), Multigaz, Anestezik gaz ölçüm modülleri ile BIS ,12 Lead EKG ve Printer sunulmaktadır. İstenildiğinde dalga formları görüntüsü ekrandan dondurularak görüntülenebilir.

Opsiyonel olarak sunulan parametreler modüler sistem olduğu için ekstra eklenebilecek parametreler kolayca cihazlar arasında değiştirilebilmektedir.

Ek olarak tüm bu parametreler merkezi sistem özelliği sayesinde; merkezi monitör sisteminden takip edilebilmekte, izlenebilmekte ve kayıt alınabilmektedir.

EKG Aritmi algılama çeşitleri

Asystole, V-FIB, VT, Ventricular Rhythm, Tachy, Brady, Run, Bigeminy, Trigeminy, Pause, Couplet, Frequent, R on T PVCs, Multiform PVCs12 Lead Kaydı: Ekran Modu

Veri Depolama: USB belleği, SD kartı takılabilir veya USB1, USB2, SD seçilebilmektedir.EtCO2 sensörünü hastaya bağlayarak kapnografi ölçümü EtCO2 Dalga Formunu görüntülenebilmekte ve EtCO2, InCO2 ölçümü Sidestream ve Mainstream yöntemle yapılabilmektedir.BIS sensörünü hastanın alnına bağlanarak, BIS sensörü ve modülü aktif hale getirilir.

BIS ekranı ayarlanarak görüntülenir. Ekran modu. BIS, EMG, Burst sayımı, SR, SEF, EEG dalga biçimini görüntülenmektedir.Olay incelemesi ile; olay meydana gelme süresi ve hasta bilgileri, olay oluşumundan 10 saniye önce ve sonrasındaki 100 adede kadar tüm dalga formu ve sayısal değerlerin saklanması, yönetimi ve görüntü kaydı yapılabilmektedir.

Olay incelemesi saklama şekli: Yüksek öncelikli alarm (Yalnızca Fizyolojik) Asistoli, V-Fib, Nabız kaybı, Apne olarak seçilebilmektedir.

Ayrıca kan basıncındaki ani değişikliğin erken tespit edilebilmesini sağlayan ölçüm teknolojisi ile NIBP ölçümlerinde ani kan basıncı değişimleri EKG ve nabız değerleri ile birlikte değerlendirilerek en doğru sonucu vermektedir.İncele