Satış Destek Teknik Servis
×
İncele
Detaylı Bilgi

Bubble Cpap Nedir? 

Solunum sorunları her yaş ve dönemde ortaya çıkabilir. Yenidoğan ünitesinde ise bu konuda önemli destek cihazları her an için hazır olmalıdır. Bir çocuğun dünyaya gelişi ile ilk olarak onun sağlıklı nefes alması beklenir. Bazı bebeklerde nefes alma ve verme olayı beklenen düzeyin altında kalır. Bu gibi durumlarda devreye giren bubble cpap hava kabarcıklarının yarattığı basınç etkisi ile bebeklerin düzenli nefes almasına katkı sağlar. Medikal donanım ve tıbbi destek yönünden önemli teknolojilerin zamanında kullanılması hayati önem taşır. Akciğerlerine yeterince hava gitmeyen bebekler için bu sorunu çözmesi planlanan bir teknoloji ile kaliteli bir cihaz tedarik edilmiştir.

Fizyolojik etki ile akciğerlerin gaz alışverişini olumlu etkileyen teknoloji, aslında uygulamalı bir tedavi yöntemine de destek vermektedir. Soluk alıp verme konusunda güçlük çeken çocuklar için kabarcıkların bu konuda bir iyileşme mekanizması yarattığı görülmüştür. Belli bir kullanım süreci ile bebeklerin sonrasında kendiliğinden nefes alması planlanmış ve bu kaliteli teknolojilerle önemli bir aşamayı geçmek mümkün olmuştur.

Bubble Cpap Ne İşe Yarar?

Akciğerlerin sağlıklı çalışmasına yönelik çok önemli cihazlar üretilmiştir. Sağlık sektörünün isteklerine cevap veren medikal sektörü, teşhis ve tedavi süreçlerinde etkili olan malzemelerle önemli bir tedarik başarısı ortaya koymuştur. bubble cpap kullanımı ile özellikle yeni doğmuş olan bebeklerin nefes alma konusunda yaşadıkları güçlükler giderilmiştir. Balon şeklinde kabarcıkların yaratmış olduğu basınç etkisi bebeklerin akciğerine etki etmektedir. Bu tür fizyolojik bir etki sayesinde bebeklerin sağlıklı ve güvenilir şekilde nefes almaları sağlanmaktadır.

Isıtıcı, nemlendirici, basınç etkili ve tahliye özellikli teknoloji ile bebeklerin nefes ve solunum problemleri aşılmak istenmiştir. İnsanların sağlığına kavuşmasında bu tür ürün ve teknolojilerin çok önemli katkıları gözlemlenmiştir. İnsanların sağlığını olumlu etkileyen ve onları hastalıklardan kurtaran teknolojiler için firma olarak çok önemli yatırımlar yapmış durumdayız. Kategori zenginliği içinde kendine yer bulmuş olan her bir ürünümüz, firmamızın bu alanda ne kadar başarılı olduğunun önemli bir göstergesi olmuştur. Sayfalarımızda bulunan ve karşınıza çıkan örneklerimiz, yenidoğan servisinde yatan ve nefes sorunu çeken bebekler için en iyi sonucu ortaya koymuştur.