Satış Destek Teknik Servis
×
Biz Kimiz

Hedefimiz; Teknolojiyi nefese dönüştürmektir…

 

Göbeklioğlu Medikal, yeni adıyla “GBO Medical Systems” Ülkemizde “Yoğun Bakım” alanında ilk kurulan firmalardan biridir.

 

Deneyimli, uzman kadroları ve Dünyaca üstünlükleri kabul edilmiş lider markalarıyla 1985 yılından bu yana sektör öncüsü olarak hizmet vermektedir.

 

Ürün Gurupları: Solunum cihazları, Non-invaziv ventilatörler, Hastabaşı Monitörler, Hemodinamik monitör, Ventilatör devreleri, Kanüller, Nemlendiriciler, Bakteri Filtresi, Nazal Maskeler ve iilgili tüm diğer medikal cihaz ve malzemelerdir.

 

Tüm ürünlerimiz CE belgelidir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

GBO Medical Systems’i üstün ve lider kılan; en yeni ve en doğru teknolojileri, en güçlü ve deneyimli teknik ekiple, en hızlı ve en güvenilir koşullarda, 7/24 ürün ve hizmetinin arkasında durarak ve tüm sağlık personeli ile doktorların daima yanında olarak teknolojiyi nefese dönüştürmesidir…

Firmamız kurulduğu andan itibaren, ağırlıklı olarak iç pazara hizmet vermektedir. Bununla birlikte; firmamızın en önemli değerlerinden biri olarak çalıştırdığı personel olduğunu kavramış olup, sektörel gelişim ve ihtiyaçlarını doğru bir biçimde takip etmekte, yurt dışı tedarikçilerden temin ederek piyasaya sürdüğümüz üstün teknoloji ürün ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlamaktayız. 5 yıllık planlamada kendi markamız adı altında evrensel kalite ve standartlarda üretim gerçekleştirebilmek ise en büyük hedefimizdir.