Satış Destek Teknik Servis
×
Biz Kimiz

Hedefi; Teknolojiyi nefese dönüştürmektir…

 

Göbeklioğlu Medikal, yeni adıyla “GBO Medical Systems” Ülkemizde “Yoğun Bakım” alanında ilk kurulan firmalardan biridir.

 

Deneyimli, uzman kadroları ve Dünyaca üstünlükleri kabul edilmiş lider markalarıyla 1985 yılından bu yana sektör öncüsü olarak hizmet vermektedir.

 

Ürün Gurupları: Solunum cihazları, Noninvasive ventilatör, Hastabaşı Monitörler, Ventilatör devreleri, Kanüller, Nemlendiriciler, Bakteri Filtresi, Nazal Maskeler ve ilintili tüm diğer medikal cihaz ve malzemelerdir.

 

Tüm ürünleri CE belgelidir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

GBO Medical Systems’i üstün ve lider kılan; En yeni ve en doğru teknolojileri, en güçlü ve deneyimli teknik ekiplerle, en hızlı ve en güvenilir koşullarda, 7/24 ürün ve hizmetinin arkasında durarak, tüm sağlık personelinin ve doktorların daima yanında olması, teknolojiyi nefese dönüştürmesidir…

Firmamız kurulduğu andan itibaren ağırlıklı olarak iç pazara hizmet vermektedir. Bununla birlikte firmamızın en önemli değerlerinden biri olan çalıştırdığı personel olduğunu kavramış, başka kişilerinde bu şirkette çalışmak için can attığı, sektörel gelişim ve ihtiyaçları doğru bir biçimde takip ederek, yurt dışı tedarikçilerden temin ederek piyasaya sunduğumuz üstün teknolojik ürün ve hizmetleri, sürdürülebilir bir firma olarak 5 yıllık planlamada kendi markamız adı altında üretimini gerçekleştirmek ve evrensel kalite ve standartlarda üretim yapabilmek en büyük hedefidir.